Урочисте нагородження кращих спортсменів району з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Щороку  у другу суботу вересня у нашій державі святкують День фізичної культури та спорту. Адже фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.

Сьогодні, напередодні свята, у залі засідань районної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Ірина Камінська, голова районної ради Віктор Кривак, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Травінський. Почесними Грамотами народного депутата України Володимира Мельниченка, райдержадміністрації, районної ради та відділу культури, туризму, молоді та спорту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, високі спортивні результати нагородили кращих спортсменів району.