Діалог між пасічниками, агровиробниками та владою

Дата: 31.10.2018 16:57

Діалог між пасічниками, агровиробниками та владою

Фото без опису 31 жовтня в районній державній адміністрації  під головуванням заступника голови адміністрації Миколи Чумака відбулося засідання круглого столу з  питань бджільництва, зокрема налагодження діалогу  і співпраці між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з метою забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних  і юридичних осіб, які займаються бджільництвом та підвищення ефективності ведення сільського господарства, шляхом залучення їх до запилення ентомофільних рослин сільськогосподарського призначення.

Фото без описуВ зустрічі прийняли участь пасічники, аграрії району, представники сільських, селищних рад та ОТГ, спеціалісти Кам’янець – Подільського міськрайонного Управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та спеціалісти відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.

В ході  дискусії членами засідання прийнято рішення про посилення співпраці між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, бо тільки спільними зусиллями вдасться попередити та не допустити  в подальшому випадки  отруєння бджіл пестицидами. А також, сприяти посиленню контролю за дотриманням норм чинного законодавства при роботі з пестицидами  та отрутохімікатами, не тільки агроформуваннями району, а й господарствами населення та особистими селянськими господарствами.