Відбулося засідання круглого столу на тему: «Необхідність підвищення рівня заробітної плати та детінізації бізнесу»

Дата: 22.06.2018 11:20

22 Червень 2018, 11:20

DSCN9000В приміщені Кам’янець-Подільської райдержадміністрації 22 червня проведено засідання круглого столу з представниками бізнесу та керівниками бюджетних установ на тему: «Необхідність підвищення рівня заробітної плати та детінізації бізнесу».

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Василь Сукач, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Середа, начальник Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Оксана Драбик, начальник управління Держпраці в Хмельницькій області Олексій Глушаков,начальник відділу адміністрування податків та зборів фізичних осіб Кам’янець-Подільської ОДПІ в Хмельницькій області DSCN9010Ігор Лісовий та члени комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств-боржників, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат та з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Основним питанням засідання круглого столу були: дотримання платниками норм законодавства про оплату праці в частині мінімальної заробітної плати, активізація інформаційно-роз’яснювальної роботи з легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати, контроль за дотриманням працедавцями трудового законодавства та боротьба з виплатами «в конвертах».

Учасники круглого столу обговорили та затвердили рекомендації щодо посилення контролю за дотриманням мінімальних гарантій в оплаті праці суб’єктами господарювання, ліквідації «тіньової» зайнятості шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства, спрямованих на розвиток району.