До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 09:15

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 Червень 2018, 09:15

DSCN8912Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

22 червня з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, голова районної ради Віктор Кривак, та голова районної організації ветеранів України, заслужений працівник освіти України, почесний громадянин Кам’янець-Подільського району Едуард Кульчицький, начальники  структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної організації ветеранів України та жителі села Довжок взяли участь у DSCN8915церемонії покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у с.Довжок. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули обороняючи рідний край від німецько-фашистських загарбників.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.