Відбулося засідання двадцять восьмої (позачергової) сесії районної ради VII скликання

Дата: 19.06.2018 13:00

19 Червень 2018, 13:00

DSCN880719 червня  відбулося засідання двадцять восьмої (позачергової) сесії районної ради VII скликання, участь в якому взяли голова райдержадміністрації Василь Сукач, голова районної ради Віктор Кривак, депутати районної ради, начальники служб та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських рад, представники ОТГ району.

Сьогодні на порядку денному розглянули ряд важливих питань, серед яких: «Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»»; «Про затвердження передавального акту комунального закладу «Кам’янець-Подільський DSCN8793районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до правонаступника комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»»; «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 11.09.2014 № 21»; «Про вихід районної ради зі складу засновників окремих юридичних осіб».