З робочим візитом на Кам’янеччину

Дата: 07.06.2018 17:01

З робочим візитом на Кам’янеччину

7 Червень 2018, 17:01

DSCN7573Сьогодні в Подільському центрі професійно-технічної освіти відбувся семінар всесвітньовідомої інноваційної компанії “Henkel”. Участь у семінарі взяли голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, заступник голови обласної державної адміністрації Олег Гуменний, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач, міський голова Михайло Сімашкевич,  представники Міністерства освіти і науки України, директори центрів профтехосвіти з усіх регіонів України.

DSCN7931DSCN7661Делегацією області, міста та району було оглянуто Центр професійно-технічної освіти який готує професійні робітничі кадри і розвиває будівельну галузь, насіннєвий завод «КВС-Україна», ПАТ «Модуль-Україна», ТМ- Вікно Плюс, Подільський цементний завод та Гуменецьку ОТГ.