Відбулося відкриття  IV театрального фестивалю «КОМОРА»

Відбулося відкриття  IV театрального фестивалю «КОМОРА»

З метою підтримки  та розвитку театрального мистецтва та аматорських колективів, формування спільних гуманістичних поглядів на театральне  мистецтво, об'єднання творчих людей різного віку та обміну досвідом театрального мистецтва 18 жовтня  в РЦКіМ "Розмай" відбулось відкриття  IV театрального фестивалю «КОМОРА». Організаторами  фестивалю  є відділ культури,  туризму,  молоді та спорту Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, Народний аматорський театр «Тандем» Районного центру культури і мистецтв «Розмай».Для участі у фестивалі-конкурсі прибули  театральні колективи з міст: Київ, Харків, Дніпро, Чернівці, Червоноград, Конотоп, Рівне,  Пісочин та Камянець-Подільського. Учасників фестивалю привітав начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктор Дорож, вручив  туристичні путівники та  запросив учасників фестивалю відвідати Кам янеччину.

Фестиваль триватиме з 18 жовтня по 21  жовтня.

Гостинно запрошуємо відвідати фестиваль!