ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАМ’ЯНЕЧЧИНИ!

Дата: 22.01.2019 08:11

Фото без описуЦьогоріч  День Соборності України – дата особлива, адже 2019-го минає рівно сто років з часу проголошення Акта Злуки між Українською Народною Республікою та Західно-Українською Народною Республікою.

Ця подія втілила в життя багатовікову мрію  українців про єдність, соборність та незалежність. І хоч засади, задекларовані в цьому універсалі, так і не стали реальністю, він показав, що наша сила – в усвідомленні того, що ми єдиний народ.

Тож нині, згадуючи ці доленосні для нашого народу події,  щиро бажаю вам злагоди, гармонії в серцях та ваших домівках, благополуччя й добробуту, міцного здоров’я та успіху у всіх починаннях, радості й добра – для кожної родини, миру – для рідної землі.

З повагою голова райдержадміністрації         Василь Сукач.