Кам’янець-Подільська
Районна Державна Адміністрація
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Спорт

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

06.02.2020

5 лютого у спортивному залі ПДАТУ проходив особисто-командний чемпіонат району з настільного тенісу серед чоловіків, у якому взяло участь 12 команд. Перше місце посіли тенісисти з Нагорян (Денис Кравець, Макс Стрільчук, Артем Атаманчук), друге –Великої Слободи (Олексій Гаджула, Богдан Шевчук, Олександр Шевчук), третє - Думанова (Андрій Цюрик, Дмитро Паладійчук, Володимир Пузирьов). В особистих змаганнях чемпіонами та призерами стали: перше місце – Денис Кантаревич (ДЮСШ «Лідер»), друге місце у Олексія Гаджули (Велика Слобода), третє Дмитра Паладійчука (Думанів). Окремий приз отримав найстарший учасник чемпіонату Валентин Борчук (Староушицька ОТГ). Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями і грамотами сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Настільний теніс 

31.01.2020

30 січня у спортивному залі ПДАТУ проходив особисто-командний чемпіонат району з настільного тенісу серед жінок. Перше місце—  в команди з  Нагорян (Анна Саламаха, Анна Стрільчук), друге - Слобідсько- Кульчиєвецька ОТГ (Тетяна Арсенюк, Ольга Арсенюк), третє — Староушицька ОТГ (Вікторія Ярушкевич, Оксана Цимбалюк).

В особистих змаганнях чемпіонкою стала Анна Саламаха, друге місце у Тетяни Арсенюк, третє Анни Стрільчук. Переможців та призерів нагороджено медалями і грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

ФУТЗАЛ

9.12.2019

   

Районна команда ''КВІТКА НА КАМЕНІ'', в далеко не оптимальному складі, вперше взяла участь у чемпіонаті України з футзалу серед жінок. На першому етапі 17 команд за територіальним принципом розподілено на 4 групи. По дві кращі команди виходять до фінальної частини чемпіонату. Матчі першого туру проходили у Луцьку. У трьох зустрічах наші футболістки здобули одне очко та отримали неоціненний досвід боротьби з сильними командами Луцька, Кременця та Хмельницького. Матчі другого туру пройдуть у лютому в Кам'янці-Подільському. Готували команду до чемпіонату тренери Іван Боднар та Олександр Дорож.

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

3.12.2019

   

30 листопад у м. Дунаївці проходила відкрита першість ДЮСШ з легкоатлетичних стрибків. Спортсмени району вибороли 7 призових місць. Чемпіонами та призерами стали: 1 місце з потрійного стрибка -  Юрій Пілець (вікова категорія 2004 – 2005 р. н.), 1 місце зі стрибків у висоту, 2 місце зі стрибків у довжину та 2 місце з потрійного стрибка – Марк Кімаковський (в. к. 2006 – 2007 р. н.), 2 місце з потрійного стрибка та 3 місце зі стрибків у довжину -  Владислава Бойко ( в. к. 2008 і молодші), 3 місце з потрійного стрибка – Заярнюк Марія ( в. к. 2008 і молодші). Готувала команду до змагань тренер районної ДЮСШ відділу освіти Тетяна Крушевська.    

 

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

21.11.2019

19-20 листопада 2019 року в м. Красилові проходили фінальні змагання обласної Спартакіади серед ДЮСШ системи освіти з тенісу настільного. В змаганнях брали участь команди восьми спортивних шкіл. Загальна кількість - 64 учасники 2002 р.н. і молодші. 
За підсумками змагань вихованці районної ДЮСШ вибороли чотири бронзові нагороди у парних зустрічах: Атаманчук Артем, Стрільчук Максим, Стрільчук Анна, Цупа Яна.В загальнокомандному заліку наша команда зайняла 4 місце. Готували учнів до змагань тренери ДЮСШ Чорний М.В., Заклевська Л.Е. і Андреєв С.А.

 

ФУТЗАЛ

30.10.19

29 жовтня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі відбулись відкриті Першості ДЮСШ «Лідер» Гуменецької сільської ради з футзалу серед дівчат 2004-2006 та 2007-2008 років народження. У змаганнях взяли участь команди районної ДЮСШ. У старшій віковій групі наша команда посіла перше місце, здобувши перемоги над командами Старокостянтинівської ДЮСШ та ДЮСШ «Лідер». Кращим воротарем визнано – Мирославу Гафич, кращим нападником – Анну Маруняк, кращим гравцем – Наталію Гермаківську. У молодшій віковій групі наші футболістки у грі за перше місце поступились суперникам ДЮСШ «Лідер» та посіли друге місце. Кращим гравцем визнано Анну Атаманюк. Готував команди до змагань тренер Іван Боднар.

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

21.10.2019

Вихованці Кам'янець-Подільської районної ДЮСШ взяли участь та достойно виступили на Міжобласному турнірі з легкої атлетики, присвяченому Дню українського козацтва, який відбувся 17-19 жовтня в місті Кам'янець-Подільський.

Наші спортсмени мали змогу виступити у двох вікових категоріях. В молодшій віковій групі (2005 р.н. і молодші) Левицька Діана здобула 1 місце зі штовхання ядра, 2 місце з метання списа. Пілець Юрій посів 2 місце з метання списа, а Кімаковський Марк виборов 1 місце з бігу на 3000 м. Литвинюк Дарія посіла 3 місце з бігу на 3000 м. В старшій віковій групі 2003-2004 р.н. призові місця вибороли: Братушко Дан 2 місце з метання списа та 2 місце з бігу на 3000 м, Маковецький Олександр 3 місце з бігу на 3000 м. Готувала команду до змагань тренер Тетяна Крушевська.

 

 

 

ФУТБОЛ

18.10.2019

Завершилась фінальна частина чемпіонату району з футболу у першій лізі. Набравши у чотирьох матчах 9 очок чемпіонами району вперше стала команда «Колос» (Слобідка Кульчиєвецька). Друге місце у «Студениці» (Староушицька ОТГ), третє – «Граніт» (Думанів).

 

 

 

 

 

ПАМ’ЯТІ ЧЕМПІОНА

16.10.2019

   

Минув уже рік, як з нами немає справжнього чоловіка, людини, яка завжди мужньо боролась за свій успіх та перемогу, Леоніда Миколайовича Березніцького. Житель села Островчани, майстер спорту, чемпіон та неодноразовий призер чемпіонатів світу з гирьового спорту серед ветеранів, чемпіон України. 14 жовтня у с.Островчани проведено перший турнір пам’яті Леоніда Миколайовича.

Переможцями та призерами стали:

Серед юнаків: 1 місце – Денис Мрачковський, 2 місце – Андрій Вовкович, 3 місце – Михайло Чекман.

Серед ветеранів: 1 місце – Володимир Кобельський, 2 місце – Олександр Станішевський, 3 місце – Олег Кононенко.

Серед чоловіків: 1 місце – Віктор Дорож, 2 місце – Владислав Мельник, 3 місце – Геннадій Овчарук.

Переможців та призерів нагороджено медалями та грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА та подарунками від директора ПП «Авант  агро» Ваната Андрія Петровича. Нагородження проведи начальник відділу Віктор Дорож та голова сільської ради Колибаївської ОТГ Михайло Желізник.  

 

ФУТБОЛ

23.09.2019

У фінальній частині чемпіонату району з футболу серед команд першої ліги завершилось перше коло. Результати матчів:

«Колос» (Сл. Кульчиєвецька) – «Студениця» (Стара Ушицька ОТГ) 1:3

«Граніт» (Думанів) – «Колос» (Сл. Кульчиєвецька) 1:2

«Студениця» (Стара Ушицька ОТГ) - «Граніт» (Думанів) 0:0

Лідирує «Студениця» - 4 очки.

 

«Автостріт» - чемпіон

16.09.2019

   13 вересня відбулась фінальна гра чемпіонату району з футболу у вищій лізі. Основний час гри між командами «Автостріт» (Велика Слобода)  - Вітагро (Залісся-1) закінчився з рахунком 0:0. У серії післяматчевих одинадцятиметрових з рахунком 5:4 перемогу здобув «Автостріт», який  і став чемпіоном району. Грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту й призами  за вагомий внесок у розвиток футболу в районі відзначено Валерія Успенського та Сергія Буртового. Команди нагороджено кубками, медалями, грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

Кубок району-2019

28.08.2019

   

Володарями Кубку району з футболу присвяченого 28-й річниці Незалежності України стала команда ''Вітагро'' (Залісся-1).З рахунком 3:0 футболісти ''Вітагро'' перемогли думанівський ''Граніт''. Кращими гравцями фіналу стали  Павло Шевчук та Ростислав Гришак.

Команду нагороджено перехідним кубком, дипломом та медалями . А кращих гравців Кубками та грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

Чемпіонат  України з пляжного футболу

29.07.2019

Успішно виступила на третьому чемпіонаті України з пляжного футболу серед жінок, що проходив 26-28 липня у м.Одеса, районна команда «Квітка на камені».

На першому етапі 12 команд з семи регіонів України було розподілено на чотири групи по три команди. Поступившись майбутнім чемпіонкам – команді «Євроформат» (Київ) — та перемігши одеську команду «Drama Queens», дівчата вийшли до ¼ фіналу. На цьому етапі вони здолали «Agro Team» (Суми) та вийшли до четвірки найсильніших команд України. Надалі поступились потужній ананьєвській «Мрії-2006», а у грі за третє місце — одеському ЖФК «Чорноморець». Команду нагороджено дипломом та Кубком «За волю до перемоги».

Готували команду до змагань тренери Олександр Дорож та Іван Боднар.   

 

ФУТБОЛ

22.07.2019

20 липня у селах району відбулись матчі ¼ Кубку району з футболу, присвяченого Дню Незалежності України. Результати матчів:

«Нібулон» (Привороття) - «Замок» (Панівці) 2:3

«Вітагро» (Залісся 1) – «Студениця» (Нефедівці) 7:2

«Цементник» (ПАТ «Под. цемент») – «Колос» (Сл. Кульчиєвецька) 1:3

«Граніт» (Думанів) - «Автостріт» (Велика Слобода) 2:0

17 серпня у півфіналах зустрічаються:

«Замок» - «Вітагро»

«Колос» - «Граніт»

 

Футбол 

1.07.2019

29 червня – 1липня у селах району відбулись матчі чемпіонату району з футболу. Результати матчів:

«Вітагро» (Залісся 1) - «Авто - стріт» (Велика Слобода) 1:2

«Граніт» (Думанів) - «Вітагро» (Залісся 1) 1:6

«Колос» (Оринин) – «Граніт» (Думанів) 0:3

«Замок» (Панівці) - «Нива» (Калиня) 4:4

 

Армреслінг

1.07.2019

28 червня у м.Дунаївці проходив чемпіонат готельно-ресторанного комплексу BEST з армрестлінгу. Команда Кам’янець-Подільського району у загально-командному заліку зайняла 1 місце.

Переможцями і призерами стали Олександр Медведєв (2 місце, категорія до 80 кг), Денис Коханко (1 місце, до 90 кг), Юрій Гаврилюк (1 місце, +90).   Василь Радюк став переможцем у першому офіційному армфайті з армспорту в Хмельницькій області.

 

 

 

 

ФУТБОЛ

18.06.2019

15 червня у селах району відбулись матчі 3 туру чемпіонату району з футболу. Результати матчів:

«Дністер» (Староушицька ОТГ) – «Замок» (Панівці) 2:3

«Нива» (Калиня) – «Колос» (Сл. Кульчиєвецька) 1:2

«Колос» (Оринин) – «Вітагро» (Залісся 1) 1:4

 «Граніт» (Думанів) – «Авто - стріт» (Велика Слобода) 1:4

 

ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?

 10.06.2019

8 червня у Кам’янці-Подільському відбулись Хмельницькі обласні сільські ігри під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», на яких районні команди вибороли наступні місця:

Футбол (дівчата 2006-2007 р. н.) – 1 місце

Футбол (дівчата 2006 – 2007 р. н.) – 2 місце

Футбол (дівчата 2008 – 2009 р. н.) – 2 місце

Також срібну нагороду з тенісу настільного виборола Анна Стрільчук.

 

 

ФУТБОЛ

10.06.2019

 8 червня у селах району відбулись матчі 2 туру чемпіонату району з футболу. Результати матчів:

«Дністер» (Староушицька ОТГ) – «Колос» (Сл. Кульчиєвецька) 3:1

«Автостріт» (Велика Слобода) – «Вітагро» (Залісся 1) 5:1

«Нива» (Калиня) – «Замок» (Панівці) 5:5

«Граніт» (Думанів) – «Колос» (Оринин) 14:2

 

ВОЛЕЙБОЛ

20.05.2019

18 травня у спортивному залі ПДАТУ проходив турнір з волейболу пам'яті Дмитра Гузака. У фіналі нелегка перемогу здобули ветерани Оринина над командою друзів Дмитра Михайловича. Кращими гравцями стали: Ігор Чорний – нападаючий, Михайло Рарицький – розігруючий, Іван Гуменний – гравець. Грамотою як найстаршого гравця відзначено Олександра Хоменка. Нагородження переможців та кращих гравців відбулося за участі синів Володимира і Михайла. ПАМ'ЯТАЄМО !!!

 

 

ШАХИ

17.05.2019

15 - 17 травня у Хмельницькому проходили восьмі літні обласні ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з шахів. Честь району захищали Михайло Коза та Ольга Матковська, які у загальнокомандному заліку посіли друге місце.

 

ФУТБОЛ

10.05.2019

 9 травня на стадіоні ПДАТУ відбулась фінальна гра на Кубок району з футболу пам’яті Анатолія  Крупицького, у якій зустрічались команди «Авто-стріт»  (Велика Слобода) та «Олімп» (Кульчиївці).

З рахунком 3:0 перемогла команда «Авто-стріт», яка вперше стала володарем Кубка. Кращими гравцями фіналу стали Андрій Тимчук («Олімп») та Олександр Пастух («Авто-стріт»). Кубок, медалі, грамоти  переможцям, дипломи та призи кращим гравцям разом з начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту Віктором Дорожем вручила дружина Анатолія Арєф’євича Валентина Олексіївна, онуки Максим, Платон та онучка Лєра.           

Армспорт 

7.05.2019

 4 травня у м. Новоселиця проходив турнір з армспорту, присвячений Дню міста. Чемпіонами турніру стали у ваговій категорії 90 кг - Сергій Зирчик, у ваговій категорії + 90 кг – Євген Сидорук. Третє місце у ваговій категорії 70 кг у Олександра Медвєдєва.

 

 

 

 

 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

6.05.2019

  3-5 травня у м.Коломия проходив 60-й ювілейний легкоатлетичний турнір серед юнаків та дівчат «Гуцульщина».

У змаганнях взяли участь 28 команд з різних міст України. Спортсмени нашого району вибороли 4 призових місця. Так, Діана Левицька посіла 2 місце в штовханні ядра та 2 місце з метання списа; Юрій Пілець - 2 місце з бігу на 60 м з бар’єрами та 2 місце - з метання списа.  Діти були нагороджені грамотами, медалями та призами. Готувала команду до змагань тренер районної ДЮСШ відділу освіти Тетяна Крушевська.    

 

ФУТБОЛ

6.05.2019

4 травня на стадіоні ПДАТУ відбулись матчі 1/2 фіналу Кубка пам’яті Анатолія  Крупицького з футболу.

Результати матчів:

«Автостріт» (Велика Слобода) - «Дністер» (Староушицька ОТГ) 5:0                              

«Олімп» (Кульчиївці) - «Граніт» (Думанів) 3:3 (по 11 метрових – 4:3)

У фіналі Кубка зустрінуться  «Автостріт» (Велика Слобода)  та «Олімп» (Кульчиївці).          

 

ФУТБОЛ

22.04.2019

20 -21 квітня у селах району відбулись матчі 1/4 фіналу Кубка пам’яті Анатолія  Крупицького з футболу:

 «Колос» (Слобідка- Кульчієвецька) - «Автостріт» (Велика Слобода) 0:4                                                                       

 «Олімп» (Кульчиївці) - «Замок» (Панівці) 3:0                                                                          

 «Цементник» (ПАТ  «Подільський  цемент»)  - «Дністер» (Староушицька ОТГ)                        0:1                                    

«Граніт» (Думанів) - «Фенікс» (Довжок) 3:0    

У матчах 1/2 фіналу зустрічаються:

 «Автостріт» (Велика Слобода) - «Дністер» (Староушицька ОТГ)                                    

 «Олімп» (Кульчиївці) - «Граніт» (Думанів)          

 

Подільська весна

15.04.2019 

12 квітня на Поділля завітали 8 команд з різних куточків нашої країни на Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед ветеранів 40+ "Подільська весна". Учасників турніру привітали начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кам’янець-Подільської РДА Віктор Дорож та учасник змагань, знаний на Кам’янеччині меценат, приватний підприємець Юрій Самборський. Зі своїми  музичними вітаннями долучились артисти РЦКіМ "Розмай".  
Переможцями турніру стали команда ''Ветеран-Лучеськ'' (Луцьк). Друге місце посіла команда ''Авто-стріт'' (Кам'янець-Подільський), третє -''Енергетик'' (Українка Київської області).

Найкращим гравцем турніру став Овік Казарян ("Енергетик"), найрезультативнішим гравцем - Ігор Мусорець («Ветеран-Лучеськ"), воротарем - Ігор Лебедин ("Автостріт''). Кращий гол турніру на рахунку Олександра Скидана («Фортуна»). Переможців та призерів турніру нагороджено кубками та грамотами, кращих гравців – призами та дипломами,  а учасникам турніру вручено туристичну сувенірну продукцію району. 

 

ПАУЕРЛІФТИНГ

25.03.2019

 23 березня у Городок проходив чемпіонат області з класичного пауерліфтингу. У складі збірної району відзначились: серед юніорок — Катерина Ткачук – 1 місце (в. к. 63 кг), серед юніорів – Володимир Антонюк – 1 місце (в. к. 53 кг), Юрій Бойко (в. к. 46 кг).

Серед чоловіків чемпіонами стали Денис Вишинський (в. к. 63 кг), Назар Підгорецький  (в. к. 74 кг). Готували команду до змагань тренери районної ДЮСШ відділу освіти Вадим Воронецький та Тетяна Мельник.   

 

СРІБЛО НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ

26.03.2019

24 березня у м. Хмельницький проходив чемпіонат області з футзалу ВФСТ «Колос», у якому взяло участь 9 команд. Чемпіони району 2019 року «Автостріт», вийшовши з групи, у півфіналі перемогли суперників з Деражні,   а в грі за перше місце у серії післяматчевих пенальті поступились команді Хмельницького району та вибороли срібні нагороди. 

 

 

Легка атлетика 

22.03.2019    

    

         21 березня у с.Гуменці проходив відкритий міжобласний турнір зі стрибків у висоту та довжину «Подільська весна 2019». Спортсмени району вибороли 5 призових місць.

Чемпіонами стали  Марк Кімаковський (вікова категорія 2006-2007 р. н.)  1 місце у стрибках у довжину, Богдан Єршов (в. к. 2008 р. н. і молодше) – 2 місце у стрибках у висоту, Діана Левицька (в. к. 2006 – 2007 р. н.) – 2 місце у стрибках у довжину та у висоту,  Анастасія Назарова (в. к. 2008 р. н. і молодше)  — 3 місце у стрибках у висоту.

Готувала команду до змагань тренер районної ДЮСШ відділу освіти Тетяна Крушевська.    

      

Волейбол    

18.03.2019

17 березня у спортивному залі ПДАТУ проходив чемпіонат району з волейболу серед  жінок.

Справжньою окрасою чемпіонату стала гра, у якій вирішувалась доля першого місця. У напруженій боротьбі волейболістки Залісся Другого (Гуменецька ОТГ) з рахунком 2:1 перемогли команду Баговиці (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ) та вперше стали чемпіонами. Третє місцеу волейболісток Оринина, четверте Староушицької ОТГ.

Кращим грацем чемпіонату визнано Настю Демишину (Залісся Друге), розігруючою - Катерину Декалову (Баговиця), нападаючою Людмилу Дзидз (Оринин).

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту  райдержадміністрації Віктор Дорож нагородив переможців та призерів кубками, дипломами, грамотами та туристичними путівниками.

Пауерліфтинг 

4.03.2019

 2- 3 березня у Хмельницькому проходив чемпіонат області з жиму лежачи та класичного жиму серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків, жінок та ветеранів. Спортсмени району вибороли 10 призових місць (усі перші). Чемпіонами області стали: серед дівчат - Анастасія Антонюк (вагова категорія 57 кг.), серед юніорок - Катерина Кохан (в. к. 52 кг.), серед жінок – Тетяна Шлопко (в. к. 52 кг.), Катерина Ткачук (в. к. 63 кг.), Тетяна Мельник (в. к. 72 кг.); серед юнаків – Юрій Бойко (в. к. 46 кг.), Володимир Антонюк (в. к. 53 кг.), Валентин Бичков (в. к. 59 кг.), Денис Вишинський (в. к. 66 кг.), серед чоловіків – Владислав Боднар (в. к. 83 кг.) Готували команду до змагань тренери районної ДЮСШ відділу освіти Вадим Воронецький та Тетяна Мельник.