ПІД ЧАС ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ УКРИТТЯ НАСЕЛЕННЯ В ЗАХИСНИХ СПОРУДАХ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 02.06.2023 16:20

Сьогодні в обласній військовій адміністрації  відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна.

В режимі відеоконференції участь у засіданні взяли перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації Петро Мосендз, представники правоохоронних органів та місцевих підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На порядок денний засідання винесли питання про стан укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту.

За результатами обласної комісії з питань ТЕБ та НС було прийнято відповідний протокол, в якому зазначені основні позиції щодо цілодобового допуску населення до захисних споруд цивільного захисту та негайного реагування у разі надходження скарг від населення, інформування про розміщення захисних споруд та надійне функціонування систем оповіщення.