ГОЛОВА РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР АНУР’ЄВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КООРДИНАЦІЙНІЙ НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Дата: 30.04.2021 11:25

Фото без опису28 квітня в приміщенні Кам’янець-Подільської окружної прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, до участі в якій було запрошено голову Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександра Анур’єва.

В заході взяли участь заступник керівника Хмельницької обласної прокуратури Денис Сірик,  керівник Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Олександр Гончар, начальник Кам’янець-Подільського районного управління поліції Василь Шкіндюк, голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич і голови територіальних громад району.

На порядок денний засідання були винесені питання щодо стану протидії злочинності та корупції на території району за результатами  проведеної упродовж І кварталу 2021 року роботи та визначення заходів, які сприятимуть покращенню криміногенної ситуації.

— Враховуючи ті вимоги, які стоять перед нами, головними питаннями на часі є забезпечення ефективної взаємодії між правоохоронними структурами, органами влади, місцевого самоврядування та людиною з метою максимально повного і ефективного виконання завдань, поставлених Президентом,  Урядом та головою обласної державної адміністрації, — зазначив голова райдержадміністрації Олександр Анур’єв, виступаючи перед учасниками наради. — Адже від того, наскільки ефективно налагоджена така взаємодія залежить стабільність і правопорядок у регіоні та авторитет державної влади в цілому.

Зважаючи на те, що значні ресурси держави виділяються на підвищення її обороноздатності, для органів державної влади та правоохоронних органів надзвичайно важливим питанням є недопущення правопорушень у сферах господарської діяльності, розкрадання бюджетних коштів, у тому числі виділених на ремонт та утримання автомобільних шляхів, зловживань під час проведення державних закупівель, —  висловив своє бачення основних напрямків роботи щодо дотримання норм законності і правопорядку в регіоні голова райдержадміністрації.