Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 28.06.2020 09:18

Шановна молодь Кам’янеччини!

Молодість — це пора, коли душа сповнена надій та мрій, розум прагне розвиватися, вчитися, досягати та підкорювати, коли енергія б’є ключем і немає таких вершин, здолати які було б неможливо.

Світ сьогодні розвивається настільки швидко, що те, що вчора нам здавалося казкою, нині є повсякденністю. І все це завдяки вам, представникам молодого покоління. Ви не боїтеся експериментувати, ризикувати. Ви відкриваєте для себе кожен куточок нашої неймовірної планети, стираючи кордони та об’єднуючи людей. Ви любите, вірите, боретеся і цим робите цей світ кращим.

Зичу вам невичерпної енергії, ентузіазму та міцного здоров’я, незалежності та сили для того, аби відстоювати те, в чому переконані, та будувати майбутнє таким, яким ви його собі намріяли.  І нехай молодість чим довше залишається станом вашої душі.

голова райдержадміністрації

Анатолій БЕРНАШЕВСЬКИЙ.