Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХВОРЮВАНІСТЮ НА COVID-19 В РАЙОНІ СТАНОМ НА 12:00 22 ТРАВНЯ

Дата: 22.05.2020 12:02
Кількість переглядів: 443

Станом на 12:00  22.05.2020 року, в районі виявлено 29 випадків захворювання на COVID-19, з них 1 випадок офіційно зареєстрований по Чернівецькій області.

За час поширення коронавірусної інфекції на території району зафіксовано 1 летальний випадок. Наразі вже 3 інфікованих одужали, в тому числі й жінка, яка проживає в Кам’янець-Подільському районі, але офіційно стояла на обліку в Чернівецькій області.

За минулу добу зафіксовано 3 нових підозри на COVID-19.

Що стосується захворюваності на пневмонію та ГРВІ, то за минулу добу  до центральної районної лікарні пацієнтів з такими діагнозами не надходило.  На стаціонарному лікуванні в ЦРЛ нині перебуває 2 особи, хворих на пневмонію.

Кам’янець-Подільська райдержадміністрація звертається до усіх жителів району з проханням дотримуватися карантинних заходів, виходити з дому лише за крайньої потреби та користуватися засобами особистого захисту в людних місцях.