Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ЩОДО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ В КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ТА КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗА 16.03.2020 р.

Дата: 17.03.2020 13:23
Кількість переглядів: 260

За минулу добу 16.03.2020 року в м.Кам’янець-Подільському та Кам’янець-Подільському районі не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Хворі на ГРВІ отримують всю необхідну медичну допомогу в закладах охорони здоров’я м.Кам’янець-Подільського та району.
Лікарі нагадують правила, дотримання яких збереже життя:

• не виходьте на вулицю зайвий раз, без нагальної потреби
  • уникайте близького контакту з тими, хто має гарячку або кашель
  • часто мийте руки з милом чи обробляйте дезінфекційними засобами;
  • не торкайтеся обличчя немитими руками, дотримуйтеся      респіраторного етикету
  • дотримуйтесь дистанції не менше 1 метра при спілкуванні
  • достатньо проварюйте або обсмажуйте  м’ясо і яйця.

Якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя.  Проконсультуйтеся з сімейним лікарем по телефону зазначеному у декларації та дотримуйтесь самоізоляції.

Самоізоляція – утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Якщо вам рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше ніж 14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції (подорож, контакт з хворим тощо).
Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 15-45 або гарячу лінію ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея тощо) – негайно зверніться за медичною допомогою за номером «103» та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

Кам’янець-Подільський міськміжрайонний відділ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».