21 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада 2013 року український народ вкотре довів, що саме він є повноправним господарем у своїй країні та на своїй землі. Вийшовши на Майдан, аби відстояти свої європейські прагнення, українці заявили на весь світ, що вони і лише вони мають право вирішувати подальшу долю своєї держави, а відтак і власну.

Революція Гідності — саме під такою назвою увійшли в новітню історію України ті буремні події зими 2013-2014 років. А увійшовши, стали однією із найтрагічніших її сторінок.

Сьогодні, вшановуючи подвиг учасників Революції Гідності, щиро дякуємо їм за те, що своїм прикладом запалили й надихнули мільйони сердець. Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні, які  пожертвували життям заради віри в ідеали європейської, вільної та демократичної України. І найперше, що має зробити нині кожен із нас, — це не зрадити їх.