ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ СУКАЧ ЗУСТРІВСЯ ІЗ УЧАСНИКАМИ МИРНОЇ АКЦІЇ ПРОТЕСТУ В С.ОРИНИН

13 травня, о 10.00,  жителі с.Оринин вийшли на мирну акцію протесту. Мітингувальники, яких було близько 25 осіб, перекрили дорогу регіонального значення Р-24. Причиною мирної акції став незадовільний стан асфальтного покриття дороги, а вимогою, відповідно, - її ремонт  та приведення до належного стану.

Із людьми зустрілися голова райдержадміністрації Василь Сукач, депутат обласної ради Василь Строяновський та Орининський сільський голова Валерян Мокрицький.

Вислухавши учасників акції, голова райдержадміністрації зазначив, що наразі Служба автомобільних доріг вже приступила до  вирішення цього питання – впродовж наступного тижня триватиме ямковий ремонт вказаного відрізку дороги.