Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

31 Липень 2018, 15:21

Кам’янець-Подільська районна  державна адміністрація Хмельницької області інформує  про те, що відповідно до рішення від 11 грудня 2017 року № 711/2017-р розпочато розроблення детального плану території (площею біля 12 га) за межами села Ульянівка Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

Розробником містобудівної документації визнано ТОВ «АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС», код ЄДРПОУ 38703084.

Зацікавлених юридичних та фізичних осіб в термін до 18 серпня поточного року просимо у  письмовій формі надати пропозиції щодо розроблення проектної документації до Кам’янець-Подільської районної  державної адміністрації Хмельницької області за адресою: 32301, м. Кам’янець-Подільський, вул.Троїцька, 4.

Місце проведення: село Ульянівка Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (сільський клуб).

Дата і час проведення: 31 серпня 2018 року, 11.00 год.