Про початок опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2018-2019 року на території Кам’янець-Подільського району

На підставі статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та з метою забезпечення на території району своєчасного початку опалювального сезону.

1. Керівникам соціально-культурної сфери району розпочати подачу теплоносіїв до об’єктів соціальної сфери з 15 жовтня 2018 року.

2. Керівникам промислових, сільськогосподарських та житлово-комунальних підприємств, організацій району розпочати опалювальний період осінньо-зимового сезону 2018-2019 року з 15 жовтня 2018 року.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації М. Чумака та начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації В. Григор’єва.

Голова адміністрації                                                                                В. Сукач