22 ТРАВНЯ У ВІДНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКОЇ МІЖУРЯДОВОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Інформуємо, що 22 травня 2019 року у місті Відень відбудеться чергове засідання Українсько-австрійської міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

В рамках засідання комісії згідно з досягнутою домовленістю між Торгово-промисловою палатою України та Федеральною палатою економіки Республіки Австрія 21 або 23 травня в м.Відень планується проведення Українсько-австрійського економічного форуму.

При цьому австрійська сторона висловила свою зацікавленість  стосовно проведення зазначеного вище двостороннього економічного форуму в контексті розвитку співробітництва з українськими регіонами, які в процесі реалізації реформи з децентралізації отримали нові можливості щодо просування економічних інтересів на перспективних зовнішніх ринках.