Останні новини:

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»: НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ВІДБУЛИСЯ ЖАЛОБНІ ЗАХОДИ НА ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата створення: 14:35 20.02.2020, Переглядів: 32

Друга половина лютого 2014 року стала найтрагічнішим періодом подій Революції Гідності. Саме в ці дні в центрі Києва — на Майдані Незалежності, вулиці Інститутській та в Будинку Профспілок  —  розгорнулися найбільш кровопролитні сутички між мітингувальниками й захисниками тодішнього режиму.

20 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата створення: 08:38 20.02.2020, Переглядів: 19

Сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Саме в другій половині лютого  2014 року протистояння на Майдані під час Революції Гідності досягли найвищої точки — кількість загиблих  сягнула ста осіб. Усі вони увійшли в історію як Герої Небесної Сотні.

ШАНОВНІ ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ!

Дата створення: 07:51 15.02.2020, Переглядів: 28

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  прийміть найщиріші слова вдячності та побажання міцного здоров’я, добра й благополуччя, достатку у ваших домівках, любові та спокою — у сім’ях.

Випадкові фото:

Перейти у фотогалерею »