Останні новини:

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СУДУ!

Дата створення: 09:26 15.12.2019, Переглядів: 16

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання добра й міцного здоров’я, любові й радості, щастя й успіхів у всіх сферах вашого життя.

ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ!

Дата створення: 11:02 14.12.2019, Переглядів: 18

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС — героїв, які першими стали на боротьбу із атомною стихією. Всі вони втратили в цій боротьбі найголовніше — своє здоров’я. Чимало з них пожертвували  життям.

ПРОЄКТ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ НА 2020 РІК ТА ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА 2020 РІК ОБГОВОРИЛИ НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата створення: 14:35 12.12.2019, Переглядів: 27

Сьогодні, 12 грудня, під головуванням першого заступника голови адміністрації Маріанни Великохатько відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на яке були запрошені начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад району.

Випадкові фото:

Перейти у фотогалерею »