Останні новини:

«НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ХЛІБ, ЩО НА СТОЛІ»: ПОДІЛЬСЬКИЙ АГРАРНО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата створення: 15:54 13.11.2019, Переглядів: 16

Подільський державний аграрно-технічний університет уже впродовж багатьох десятиліть є провідним вишом регіону, який готує спеціалістів агропромислового напрямку. Тож не дивно, що День працівника сільського господарства тут традиційно відзначають урочисто та в широкому колі гостей.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата створення: 08:40 09.11.2019, Переглядів: 25

Сьогодні, в день вашого професійного свята, особливо хочеться відзначити ту колосальну роботу, яку ви проводите заради збереження й розвитку безцінних культурних скарбів нашого народу. Завдяки вашим зусиллям живе наша українська пісня, зберігаються народні надбання, продовжують розвиватися ремесла.

ЇХНІЙ ВКЛАД У РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА ПЕРЕОЦІНИТИ ВАЖКО: НА КАМ’ЯНЕЧЧИНІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата створення: 16:00 08.11.2019, Переглядів: 40

9 листопада своє професійне свято відзначатимуть працівники культури та майстри народного мистецтва — завклуби, бібліотекарі, учасники художньої самодіяльності, майстри народних ремесел, словом, усі ті, завдяки кому зберігаються, відроджуються та розвиваються українські культурні традиції.

Випадкові фото:

Перейти у фотогалерею »