Відбулася розширена нарада з головами ОТГ та головами сільських рад

Дата: 10.10.2018 13:06

Відбулася розширена нарада з головами ОТГ та головами сільських рад

Фото без описуСьогодні, 10 жовтня, в залі засідань управління фінансів районної державної адміністрації було проведено розширену нараду з головами ОТГ та головами сільських рад, яку провів голова райдержадміністрації Василь Сукач. У нараді взяли участь голова районної ради Віктор Кривак, начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик, начальник управління Державної казначейської служби України Надія Попова, начальник бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Наталія Мартинів, директор комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Станіслав Ростецький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови об’єднаних територіальних громад та сільські голови району.

Фото без описуПід час наради було розглянуто наступні питання: «Про дотримання вимог чинного законодавства щодо своєчасного проведення розрахунків за електроенергію в 2018 році з врахуванням окремих норм Закону України «Про ринок електричної енергії»; «Про стан виконання доходної і видаткової частини місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року, основні завдання щодо затвердження бюджетного року та особливості складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік»; «Особливості завершення бюджетного року НП «КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».