Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

Дата: 18.09.2018 11:53

Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

18 вересня, відбувся особистий прийом громадян, який провів голова райдержадміністрації Василь Сукач. У ньому також взяли участь т.в.о. заступника керівника апарату, начальник загального відділу Ірина Воронюк, т.в.о. начальника юридичного відділу Оксана Белік, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Петро Середа, директор Кам’янець-Подільського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Станіслав Ростецький, начальник відділу агропромислового розвитку Надія Сузанська.

Сьогодні до очільника району звернулися громадяни з наступними питаннями: щодо спалювання полів біля дачних будинків с.Велика Слобідка; щодо недопущення скорочення посади 0,5 ставки акушерки в с.Гаврилівці та  щодо допомоги у працевлаштуванні.

Усі питання, які порушувалися у зверненнях були розглянуті. Окремі з них були направлені на розгляд структурних підрозділів райдержадміністрації та взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації.