Народний театр пісні «Пісенне мереживо» взяв участь у  ІX ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОМУ ФОЛЬКЛОРНОМУ МУЗИЧНО- ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕТСИВАЛІ «BUDVANSKA RIVIERA - 2018»

Дата: 12.09.2018 11:12

Народний театр пісні «Пісенне мереживо» взяв участь у

Фото без описуФото без описуНародний театр пісні «Пісенне мереживо» РЦКіМ «Розмай» щойно повернувся з ІX ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОГО ФОЛЬКЛОРНОГО МУЗИЧНО- ХОРЕОГРАФІЧНОГО ФЕТСИВАЛЮ «BUDVANSKA RIVIERA - 2018», який проходив з 5 по 9 вересня у м. Будва, Чорногорія. Велика честь випала «Пісенному мереживу» очолювати парад колективів з 10 країн світу (Україна, Румунія, Болгарія, Словаччина, Сербія, Хорватія, Латвія, Естонія, Польща,Чорногорія), під запальні музики «Пісенного мережива» витанцьовували учасники колективів з Болгарії та Польщі. Було не очікувано та приємно, коли звідусіль лунали гасла «Слава Україні, Героям слава!». Запальної атмосфери фестивалю надав виступ нашого колективу, який розпочав концертну програму, неймовірні овації лунали від усіх учасників колективів різних країн. Чорногорія почула щиру українську пісню, яка линула по безкраїх горах.