Кам’янеччина відкрита для світу

Кам’янець-Подільський район – один з найбільших районів України, його протяжність зі сходу на захід сягає більше 100 км.  Район входить до складу найбільшого в Європі Національного природного парку «Подільські Товтри».

Привабливість: 105 пам’яток історії, 70 пам’яток та об’єктів археології, 5 природних державних заказників, 3 заклади готельно-ресторанного типу, 28 діючих садиб зеленого туризму, печера «Атлантида» протяжністю 1,8 км.

Дністровський каньйон – найбільший каньйон в Україні, один з найбільших в Європі, довжина 250 км., ілюстрований підручник геології.

Бакота – стародавня столиця «Русі Дольної». XII – XIII ст. – найдавніший на Поділлі Бакотський православний скельний монастир.

Китайгородське відшарування – природний ландшафтний заказник, міжнародний геологічний еталон відшарувань силуру та девону. Площа 60 га.

Княжпільська лісова дача – природний ландшафтний заказник, багатства рослинного і тваринного світу. Площа 821 га.

Совий яр – природний ландшафтний заказник, унікальне природне явище Площа 827 га.

Кармалюкова гора – найбільша гора Товтр, державний природний заказник. Площа 765 га.

Замки

Підземний світ Поділля «Атлантида» - карстова гіпсова печера довжиною 1,8 км.

Фортифікації Другої світової війни – підручник з історії військово-інженерного мистецтва.

Народні музеї